odeszli

 

- Borkowski Tadeusz (1985),

- Brzeziński Krzysztof (1982),

- Bukowiecki Wojciech (2015),

- Capik Marian (2014),

- Cielewicz Henryk (1985),

- Dębski Ignacy (2016),

- Dzierżanowski Henryk (1980),

- Gumieniuk Mikołaj (1985),

- Jabłoński Józef (2012),

- Jasiński Czesław (2014),

- Jermakowski Henryk (1983),

- Jurewicz Józef,

- Kamiński Jan,

- Kamiński Karol,

- Kaszubowski Ryszad (1990),

- Konieczny Władysław,

- Koszmaniuk Tadeusz (1994),

- Krawiec Stanisław,

- Lichtenstein Edmund,

- Litwinowicz Edmund (2011),

- Michalewicz Zygmunt (1988),

- Michałowski Edward (2000)

- Ofierski Stanisław,

- Okupski Stefan,

- Olbryś Mieczysław,

- Podhorodecki Jerzy,

- Rokicki Stanisław (1983),

- Seweryński Włodzimierz,

- Strzałkowski Stanisław (1973),

- Suchodolski Alfred (2012),

- Suwik Edward (1985),

- Szczepanik Wincenty (2009),

- Szymkiewicz Henryk,

- Święcki Zdzisław,

- Trukan Jan (2010),

- Wiśniewski Zygmunt,

- Zabłocki Wilhelm.

nekrologi

 

 

Ignacy Dębski : Nekrolog 2

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 18 marca 2016 r. odszedł do Krainy Wiecznych Łowów długoletni członek WKŁ: "Orzeł" płk w st. spocz. Ignacy Dębski. Pograżeni w smutku zarząd, przyjaciele i koledzy z WKŁ "Orzeł" w Olsztynie  (więcej znajdziesz w tym artykule)

 

Ignacy Dębski : Nekrolog 1

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 18 marca 2016 r. odszedł nasz kochany Ojciec, Mąż, Dziadek ś+p Ignacy Dębski. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną sie 24 marca 2016 r. o godz. 14.15 w kaplicy przy ul. Mariańskiej, o godz. 14.45 nastąpi wyprowadzenie na mszę świętą (więcej znajdziesz w tym artykule)

 

Alfred Suchodolski : Nekrolog 3

29 sierpnia 2012 r. odprowadziliśmy na wieczny odpoczynek naszego Kolegę - Alfreda Suchodolskiego. Ten piękny jasny dzień dodał blasku Jego ostatniej uroczystości na ziemi w towarzystwie rodziny, licznie przybyłych przyjaciół, koleżanek i kolegów myśliwych, nauczycieli, sąsiadów. (więcej znajdziesz w tym artykule)

 

Alfred Suchodolski : Nekrolog 2

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23 sierpnia 2012 r. po długiej chorobie odszedł na wieczny czas nasz serdeczny Kolega i prawy myśliwy, wieloletni przewodniczący Komisji Upowszechniania Psa Myśliwskiego (więcej na stronie pozegnania.net)

 

Alfred Suchodolski : Nekrolog

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 22 sierpnia 2012 r. odszedł od nas nasz kochany Mąż, Tata, Dziadziuś i Brat ś+p Alfred Suchodolski. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 29 sierpnia 2012 r. o godz. 12.00 w kaplicy przy ul. Poprzecznej, (więcej na stronie pozegnania.net)

 

Józef Jabłoński : Nekrolog 2

Był wieloletnim członkiem Wojskowego Koła Łowieckiego "Orzeł" w Olsztynie i długoletnim komendantem Centralnego Ośrodka Szkolenia i Elektroniki. Pełnił funkcję Prezesa naszego Koła oraz Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. (więcej znajdziesz w tym artykule)

 

Józef Jabłoński : Nekrolog

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 19 stycznia 2012 r. odszedł do krainy wiecznych łowów nasz serdeczny Przyjaciel, Kolega, długoletni Prezes i członek WKŁ "Orzeł" w Olsztynie PŁK w st. spocz. Józef Jabłoński. (więcej na stronie pozegnania.net)

 

Edmund Litwinowicz : Nekrolog 3

28 grudnia 2011 roku odprowadziliśmy na wieczorny odpoczynek naszego Kolegę i Przyjaciela - st. chor. sztab. rez. Edmunda Stanisława Litwinowicza. W ostatniej drodze tego serdecznego towarzysza łowów, kolegi i przyjaciela asystowała rzesza ludzi. (więcej znajdziesz w tym artykule)

 

Edmund Litwinowicz : Nekrolog 2

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 22 grudnia 2011 r. odszedł do Krainy Wiecznych Łowów śp. Kol. Edmund Litwinowicz - 62 lata. Wieloletni członek koła (35 lat), specjalista od szacowania szkód łowieckich, serdeczny przyjaciel i wspaniały Kolega ... (więcej znajdziesz w tym artykule)

 

Edmund Litwinowicz : Nekrolog

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 22 grudnia 2011 r. odszedł do krainy wiecznych łowów nasz serdeczny Przyjaciel, Kolega i długoletni członek WKŁ "ORZEŁ" w Olsztynie St. chor. sztab w st. spocz. Edmund Litwinowicz. Niech Warmińska kinieja, którą tak miłował, wiecznie szumi nad Jego mogiłą. (więcej na stronie pozegnania.net)

 

Jan Trukan : Nekrolog

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 9 sierpnia 2010 r. odszedł z naszego grona do Krainy Wiecznych Łowów Kol. gen. dyw. w stanie spoczynku Jan Trukan Wieloletni członek WKŁ Nr 45 "ORZEŁ" w Olsztynie. (więcej na stronie pozegnania.net)

Zapraszamy również na stronę jantrukan.kupamieci.pl poświęconą pamięci Jana Trukana.

 

Wincenty Szczepanik : Nekrolog

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 09 września 2009 r. odszedł z naszego grona do krainy wiecznych łowów Kolega Płk. rez Wincenty Szczepanik wieloletni Prezes WKŁ "Orzeł" w Olsztynie, były Przewodniczący Warmińsko-Mazurskiej Rady Łowieckiej, wieloletni członek ZO.PZŁ "Orzeł" odznaczony "Złomem" oraz licznymi medalami za zasługi w łowiectwie. (więcej na stronie pozegnania.net)